0

Kargo Bilgileri

HTBilgi Eğitim, Bilişim ve İnternet Mağazacılığına ait ağ alanlarından anlaşmalı kargo şirketimiz Yurtiçi Kargodur. 

Alışveriş sepetiniz 99.00 TL ve üzeri olduğunda sistem size iki ayrı kargo seçeneği sunar. Bunlardan biri Ücretsiz Kargo diğeri sabit fiyatlı kargodur [Yurtiçi Kargo]. Siz ücretsiz kargoyu seçtiğiniz ölçüde sistem size ek kargo ücreti yansıtmaz.

Teslimat süreleri kargo şirketlerinin çalışma saatleriyle bağlantılıdır.


İade işlemlerinde de anlaşmalı olduğumuz kargo firması Yurtiçi Kargo ile gönderim yapıldığı sürece kargo ücreti indirimli yansır. 


Kapıda Ödeme: Kapıda ödeme işlemi Yurtiçi Kargo firmasının adımıza tahsilatı elden yapmasıdır. Bundan dolayı kapıda ödeme masrafını bizler değil Kargo Firması kendine tahsil etmektedir.


Bu ücreti ödemek istemeyen ve siteiçi kredi kartı ile ödeme yapmak istemeyen kredi kartına sahip müşterilerimize 3D güvenlik ödemesini tercih ederek ödeme işlemini kendi banklarının sayfalarında yapmasıdır. Ödeme seçeneği seçilirken > Kredi Kartı > Açılan sayfada 3D kutucuğunu işaretleyip ödeme işlemeni kendi banka sayfalarında yapıp tekrar sayfamıza geri dönerek ödeme işlemi sorunsuz bir şekilde hallolmuş olur.Tekrar hatırlatmak gerekirse, kesinlikle kart bilgileriniz tarafımızca saklanmak kaydedilmez.


* Kapıda Ödeme şuan için askıdadır. Eski müşterilerimiz ya da Ankara içine açıktır. Kargo'yu alacağına söz veren/taahhüt eden kişilerin kargoyu teslim almadıkları zaman hukuki olarak süreç başlattığımız için ve bu şirketimiz açısından zaman harcadığı için güvenli müşteri portföyüne sahip kişilere gönderim yapıyoruz. Güvensiz müşterilerin kargo firmasını ve bizi maddi ve iş akması bakımından kaynaklarımızı tükettiği için anlaşmalı hukuk büromuz tarafından dosya edilmektedir.

kredi kartı ile ödeme